Ekrany akustyczne wartości równowagi.

ekrany akustyczne 3 rodzaje ekranów akustycznych

photo
płoty dźwiękochłonne

ekrany akustyczne Ekrany akustyczne są stosowane w różnych procesach produkcyjnych. Należą do nich m.in. produkcja ceramiki, tworzyw sztucznych, tekstyliów, mebli, płyt sufitowych, izolacji i zastosowań morskich. Pochłanianie dźwięku jest ważnym czynnikiem we wszystkich tych branżach produkcyjnych. Stosuje się ją również w wielu innych branżach, np. przy budowie statków, budynków, lotnisk, stadionów i sal koncertowych. Gdyby przenikanie dźwięku do budynku lub pomieszczenia stanowiło problem, produkty te nie byłyby konieczne.

Ekrany akustyczne z przegrody dźwiękochłonne

Ekrany akustyczne są zazwyczaj produkowane z dwóch lub więcej materiałów. Wynika to często z ich szczególnego zastosowania, np. w budynku lub pomieszczeniu. Na przykład, jeśli budujesz nowy budynek lub pomieszczenie, ekrany akustyczne wykonane z włókna akustycznego z podwójną powłoką zapewnią lepszą izolację akustyczną niż te wykonane z włókna sztywnego. W tym przypadku właściwości akustyczne sztywnych włókien zostałyby utracone. Ekrany akustyczne wykonane z winylu akustycznego lub silikonu znane są jako Ekrany Otwarte.

Ekrany akustyczne ochrona posesji zarazem kameralność natomiast i sporo relaksu w naszym zakątku.

Ekrany akustyczne są również powszechnie stosowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie izolacja akustyczna jest niezbędna do ograniczenia niepożądanego przenikania hałasu. Niektóre z najczęstszych zastosowań ekranów akustycznych są w produkcji paneli do budynków, sufitów, drzwi i okien. Większość producentów przegród akustycznych posiada w swojej ofercie pełną gamę wszystkich form przegród akustycznych, w tym Open Plan, Rigid Fiber, Soft Fiber i Acoustical Vinyl. Można wybierać spośród szerokiej gamy kolorów i wykończeń. Są one produkowane z różnych materiałów, takich jak akryl, UPCV, włókno szklane, Polywood i Duraluminium. Grubość i tekstura materiału, którego potrzebujesz, będzie określać rodzaj wykończenia, które możesz osiągnąć.

Ekrany akustyczne korzyści przerwy relaksacyjnej.

Wiele firm decyduje się na zastosowanie ekranów akustycznych w celu zmniejszenia hałasu z zewnątrz. Zapewniają one właściwości wyciszające, dzięki czemu dźwięki nie są łatwo słyszalne z sąsiedniego obszaru. Dostępne obecnie ekrany akustyczne są o wiele bardziej skuteczne w blokowaniu hałasu zewnętrznego niż starsze ekrany działowe. Dzięki nowoczesnej technologii możemy również zablokować promienie słoneczne, aby poprawić ciepło wewnątrz pomieszczeń. Akustyczne ekrany działowe są doskonałym sposobem na osiągnięcie efektywności energetycznej w Twojej firmie.

Wiele firm stosuje stojące ekrany akustyczne jako stałe elementy wyposażenia lub jako zdejmowane przegrody. Mogą one być stosowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa w pomieszczeniach produkcyjnych lub w celu zminimalizowania hałasu zewnętrznego. W razie potrzeby można również dodać dodatkowe ekrany akustyczne na zewnątrz budynku. Tymczasowe ekrany akustyczne są dostępne w różnych rozmiarach i są bardzo ekonomiczne.

Modułowe ekrany akustyczne są doskonałym wyborem, jeśli chcesz zablokować hałas z zewnątrz. Stanowią one elastyczne rozwiązanie dla firm o zmieniających się priorytetach. Modułowe ekrany akustyczne zazwyczaj zawierają środki bezpieczeństwa w celu zminimalizowania poziomu hałasu w obszarze produkcji. Na rynku można znaleźć kilka odmian modułowych ekranów akustycznych. Mogą one być stosowane do otaczania stanowisk pracy, obszarów produkcyjnych lub jako ściany obwodowe wokół poczekalni.

Ekrany akustyczne poznaj o plusy i minusy panele akustycznego w około nasz „zamek”.

Jeśli trzeba utrzymać dźwięk z dala od obszaru, w którym pracujesz, należy rozważyć zakup niektórych miękkich db paneli akustycznych. Panele akustyczne Soft db są ekonomicznym rozwiązaniem dla budynków użyteczności publicznej i komercyjnych. Panele akustyczne Soft db są wykonane z materiałów odpornych na zużycie i dlatego są bardzo wytrzymałe. Ich niski poziom konserwacji sprawia, że nadają się one do miejsc publicznych. Niektóre ekrany akustyczne soft db można nawet całkowicie zasłonić podczas złej pogody.

Akustyczne drzwi działowe są kolejnym popularnym rodzajem ekranów akustycznych. Większość drzwi działowych zawiera ramę, która rozciąga się na przód drzwi. Rama biegnie równolegle do drzwi, a następnie jest wygięta z tyłu, tak że po otwarciu tworzy przegrodę. Dostępne są również podwójne ekrany akustyczne, dzięki czemu każda strona drzwi otrzymuje własną izolację akustyczną.


Dane adresowe:
Akte – Ogrodzenia – Kontakt
Akte Sp. z o.o.
ul. Morasko 17
61-680 Poznań
801 000 784
(61) 665 06 06
784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Powrót na górę