Odzyskiwanie danych z telefonunie wszystko mozesz zrobić sam.

Odzyskiwanie danych z telefonunie wszystko mozesz zrobić sam.

Odzyskiwanie danych Trzy doskonałe opcje oprogramowania do odzyskiwania danych

photo
Odzyskiwanie danych różnice pomiędzy darmowym programem a doświadczonym serwisem.

Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie danych z kart pamięci jest jednym z najgorętszych tematów. Być może przypadkowo usunąłeś plik, zostałeś zmuszony do ponownego sformatowania całego dysku twardego, a nawet wirus usunął ważne pliki. Bez względu na przyczynę, sytuacja nie jest łatwa. I dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co najlepsze odzyskiwanie danych z kart pamięci może zrobić dla Ciebie. Po tym wszystkim, koszt programów może naprawdę umieścić wgniecenie w budżecie.

Przywracanie danych z pendriv bieżącego udatnie nie kształtuj sam.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest prawie zawsze niesamowite w swoich zdolnościach do odzyskiwania plików, nawet w przypadkach, gdy dysk podstawowy uległ awarii, został sformatowany lub w inny sposób stracił informacje na nim. Odzyskiwanie danych z dysku Poznań może być również prawie całkowicie bezużyteczne w innych przypadkach i całkowicie cudowne w innych. Jednak najlepsze z programów do odzyskiwania danych, które ostatnio recenzja nigdy nie sprawiają, że łatwo odzyskać normalne pliki, takie jak zdjęcia lub filmy z napędów USB, zewnętrznych dysków twardych, kart SD lub innych rodzajów zewnętrznej pamięci masowej. Ale istnieje wiele pakietów oprogramowania, które mogą odzyskać swoje pliki w ten sposób. Jaka jest najlepsza metoda dla Ciebie?

Odzyskiwanie danych z pendrive wypłaty natomiast wydatki serwisów.

Szukając najlepszych aplikacji do odzyskiwania danych, ważne jest, aby przejrzeć znacznik ceny. Większość z bardziej renomowanych programów pobiera opłatę za aktywację lub opłatę abonamentową. Koszt może naprawdę dostać się do setek lub tysięcy dolarów, ale pamiętaj, że płacisz tylko za sam program – nie za opłatę aktywacyjną lub jakiekolwiek dodatkowe opłaty za przechowywanie. Jeśli odzyskujesz tylko jeden mały plik, cena może nie być dla Ciebie problemem.

Przywracanie danych z albumu bezlitosnego zawiany ofiaruj do dziennika.

Jeden program, który jest zarówno niedrogi i bardzo skuteczny jest Wondershare Data Recovery. To oprogramowanie jest dostępne do pobrania za darmo na ich stronie internetowej, a pochodzi z mnóstwem narzędzi, które pomogą Ci odzyskać prawie każdy rodzaj danych. Program obsługuje wiele popularnych typów utraconych formatów danych, w tym Zip, RAR, FAP, EZ lub FAT plików, jak również ZipNook i NCR dysków.

Trzecią opcją w przedziale cenowym programu do odzyskiwania plików PC Inspector jest ultralekki i niezwykle skuteczny Undelete 360. Undelete 360 jest szybkim, wydajnym, a zarazem prostym rozwiązaniem dla użytkowników PC Inspector, którzy potrzebują szybko wykonać swoją pracę. Program działa jako przeglądarka internetowa i korzysta z funkcji wykrywania opartego na sieci Web do wyszukiwania plików i przywracania ich. Jedną z fajnych funkcji aplikacji Undelete 360 jest możliwość przywrócenia tylko części dysku twardego, co jest świetnym narzędziem, gdy trzeba odzyskać tylko kilka plików.

Czwartym programem, któremu przyjrzymy się w naszych czterech rozwiązaniach problemów z naprawą komputera, jest PC Inspector Free Data Recovery. Program PC Inspector został pierwotnie zaprojektowany dla komputerów Apple Macintosh o podobnej architekturze jak Mac OS X. Wraz z dodaniem wersji shareware do dystrybucji, wielu potencjalnych użytkowników zwraca się do tego programu, aby spróbować odzyskać utracone pliki. PC Inspector oferuje kilka opcji ratowania usuniętych plików, w tym kreatora punktu przywracania i możliwość zapisania danych na dysku flash. Chociaż to oprogramowanie zapewnia skuteczne środki dla użytkowników PC Inspector do odzyskiwania plików, to wypada nieco gorzej w porównaniu z dwoma innymi rozwiązaniami, którym przyjrzymy się w tym artykule.

Odzyskiwanie danych spośród HDD najprzyzwoitsze wolne zamiary.

Ostatnim rozwiązaniem, któremu przyjrzymy się w tym artykule jest Data Rescue II PC Software. Program ten został stworzony przez ParetoLogic, aby być w stanie obsłużyć większość sytuacji związanych z odzyskiwaniem danych, bez względu na wymagania systemowe. Jest to jeden z bardziej przyjaznych dla użytkownika programów do odzyskiwania danych, ponieważ zawiera zarówno GUI (graficzny interfejs użytkownika), jak i ręczne kroki odzyskiwania. Ten program może odzyskać informacje z wszystkich typów plików, nawet tych typów, które są niewymienione na partycji Windows.

Wszystkie te trzy programy mają różne sposoby odzyskiwania danych po usunięciu danych z dysku twardego. Który z nich wybierzesz, zależy od Twoich szczególnych potrzeb. Jeśli masz pieniądze do spalenia, ParetoLogic Minitool Power Data Recovery może być warte sprawdzenia. Jeśli szukasz rozwiązania o minimalnych kosztach, Data Rescue II może być tym dla Ciebie.

Powrót na górę